To było święto sportów walki w Łomży. Fani MMA mogli obejrzeć w Łomży 9 emocjonujących pojedynków.
Była to już kolejna gala Babilon MMA w naszym mieście. W Hali im. Olimpijczyków Polskich fani mieszanych sportów walki mogli zobaczyć 9 emocjonujących pojedynków. W walce wieczoru Piotr Kacprzak zdominował i poddał Krzysztofa Gutowskiego w trzeciej rundzie, ale dla mieszkańców naszego miasta ważne były również starcia zawodników z łomżyńskich klubów.
Dominika Steczkowska pokonała podczas wczorajszej gali Martę Rodzik
- Mogłam się trochę otworzyć, sama teraz w głowie czuję, że nie do końca pokazałam swoją stójkę, ale poszłam. Mój plan, taki jaki był, wszystko wykonałam. Narożnik mówił, że plan 100 procent wykonany, także jestem zadowolona. Wiadomo, będą błędy do poprawienia, ale to wszystko na bieżąco - mówiła zawodniczka Fight Club Łomża.
Reklama
Bardzo szybko zakończył swoją walkę Damian Zorczykowski, trener z Fight Club Łomża, który pokonał przeciwnika przez poddanie.
- Trochę za długo sędzia nie przerywał, ale widać, że przyjechał się bić (Maksim Zagursky - przyp. red). Nie przyjechał tylko żeby się położyć i dostać wypłatę, tylko chciał się bić do końca - mówił Zorczykowski. - Od pierwszego ciosu wykonałem 1000 procent.
Wyniki: