Reklama

Zabawa w WSA połączy studencką brać

20/06/2012 10:06

Zabawa, wspomnienia i coś dobrego do przekąszenia- tak w skrócie można opisać Agronalia, organizowane przez Wyższą Szkołę Agrobiznesu w Łomży. Uczelnia zaprasza w piątek na piknik, który łączy w sobie tradycje uczelni rolniczej z nowoczesnym eventem i studenckimi juwenaliami. Gwarantowana zabawa do późnej nocy!

Agronalia odbędą się w pięknym otoczeniu, w Nowogrodzie. To spotkanie żaków, ale także absolwentów WSA, którzy z sentymentem porozmawiają z wykładowcami, przed laty nieźle "dającymi w kość". W pikniku mogą też wziąć udział nowoprzyjęci studenci, którzy chcą poznać klimat uczelni i ludzi, z którymi spędzą najbliższe lata.

Piątkowy wieczór upłynie przede wszystkim na zabawie: do tańca będzie zachęcała dyskotekowa muzyka i DJ, a atmosferę podgrzeją występujące zespoły muzyczne. Aby nie zabrakło sił do świętowania, na uczestników będzie czekał grill i nieodzowne wśród studenckiej braci piwo.

Ciągle można jeszcze zgłaszać swój udział w imprezie. Na stronie Wyższej Szkoły Agrobiznesu (http://www.wsa.edu.pl/aktualnosci-czytnik-lista/items/piknik-studencki-baw-sie-za-darmo.html) znajduje się elektroniczny formularz, za pomocą którego można zarezerwować miejsce na pikniku.
Uczelnia zapewnia dowóz do Nowogrodu (wyjazd o godz. 17.30 spod siedziby szkoły przy ul. Studenckiej 19) i powrót kursami o godz. 1.00 i 2.00 w nocy.

Chętni mogą też zostać w Nowogrodzie na dłużej- do przyjęcia noclegowiczów przygotowany jest Hotel Zbyszko.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości