Reklama

Zablokowana obwodnica Kupisk. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

06/01/2024 17:58

Na obwodnicy Kupisk doszło do zdarzenia drogowego, które spowodowało tymczasowe zamknięcie ruchu na tej trasie. Kierująca samochodem marki fiat nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, co doprowadziło do kolizji z toyotą, która w tym czasie zamierzała skręcić w lewo na osiedle domów jednorodzinnych.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 17 około 300 metrów za rondem przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży.

W wyniku zderzenia obu aut kobieta kierująca toyotą oraz jej 10-letnia córka doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala w Łomży.  Pierwsze doniesienia wskazują na brak zachowania bezpiecznej odległości przez kierującą fiatem.

Droga została zablokowana.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości