Na obwodnicy Kupisk doszło do zdarzenia drogowego, które spowodowało tymczasowe zamknięcie ruchu na tej trasie. Kierująca samochodem marki fiat nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, co doprowadziło do kolizji z toyotą, która w tym czasie zamierzała skręcić w lewo na osiedle domów jednorodzinnych.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 17 około 300 metrów za rondem przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży.
W wyniku zderzenia obu aut kobieta kierująca toyotą oraz jej 10-letnia córka doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala w Łomży. Pierwsze doniesienia wskazują na brak zachowania bezpiecznej odległości przez kierującą fiatem.
Droga została zablokowana.