Reklama

Zaczęło się od narkotyków, a skończyło na amunicji. Mieszkańcowi Łomży grozi więzienie

01/09/2023 10:40

Do 8 lat więzienia grozi 31-letniemu mieszkańcowi Łomży, którego zatrzymali policjanci. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i amunicji bez wymaganego zezwolenia.

Z relacji łomżyńskiej policji wynika, że kryminalni zatrzymali wczoraj parę posiadającą przy sobie środki odurzające. Doszło do tego przed blokiem na jednym z osiedli. W plecaku kobiety było ponad 20 gramów amfetaminy i marihuany. 

- 30-letnia kobieta oświadczyła, że plecak należy do jej partnera i nie była ona świadoma co jest w środku. 31-latek potwierdził jej słowa i przyznał się do posiadania środków odurzających - informuje KMP w Łomży.

Policjanci przeszukali mieszkanie pary. Znaleźli tam amunicję.

Reklama

-  Było to 98 sztuk amunicji do broni sportowej. Mężczyzna tłumaczył, że amunicję znalazł w zakładzie pracy, w szafce, która została mu przydzielona po poprzednim pracowniku. Nie posiada jednak zezwolenia. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie - dodaje łomżyńska KMP.

Policja dodaje, że mieszkaniec naszego miasta usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz posiadania amunicji bez zezwolenia. 31-latek będzie musiał teraz regularnie stawiać się w jednostce policji. 

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości