Reklama

Zaginął 11-latek! Szuka go policja

31/05/2019 13:46

Policjanci poszukują zaginionego 11-latka, który wczoraj (30.05) wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz z mamą kontaktował się telefonicznie około godz. 21:00.

Chłopca  szukają Policjanci z Komisariatu Policji I w Białymstoku. 11-letni Krzysztof Aniśko ma 150 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie blond włosy i widoczne na twarzy piegi. W chwili wyjścia z domu ubrany był w dresowe spodnie i czarną kurtkę. Miał również na sobie szarą bluzę z kapturem i zielonymi napisami na piersi.

11-latek ostatni raz kontaktował się z mamą telefonicznie wczoraj (30.05) ok. godz. 21:00. Poinformował wtedy, że nie wróci na noc, ponieważ będzie nocował u kolegi. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu. Chłopiec jest z Białegostoku.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Białymstoku pod numerem tel. (85) 670 32 11 lub  numerem alarmowym 112.

Reklama

zdj. KMP Białystok

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości