Portal "Wszystko o podlaskiej okręgówce" przyznał nominacje do Jedenastki 23. kolejki. Wśród wyróżnionych zawodników znalazło się miejsce dla dwóch graczy ŁKS-u II Łomża.
Zawodnikiem ostatniej serii gier został Mateusz Zalewski. Młody gracz biało-czerwonych. W meczu z Pogonią Łapy, w którym nasi wygrali 6:0 pomocnik zdobył swojego 10. gola w sezonie. Dla niego to szóste wyróżnienie w bieżących rozgrywkach.
Po raz ósmy do nominowanych znalazł się Łukasz Kijek, który otworzył wynik zmagań oraz trafił na 3:0. Napastnik ŁKS-u II dzięki bramkom został samodzielnym liderem klasyfikacji najlepszych w lidze. W tym momencie ma 29 gole i o jednego wyprzedza Jana Kacprowskiego z Puszczy Hajnówka.
Brawo!
fot. Roman Lemański