To wyjątkowe wydarzenie już 26 września w Łomży. Uczestnicy będą wspólnie rozmawiać o zdrowiu, wspierać się i świętować kobiecą siłę.
Spotkanie "Dotyk różu" będzie miało charakter otwarty. Skierowane jest to mieszkanek całego województwa podlaskiego choć nie tylko! W programie przewidziane są m.in.: prelekcja wybitnego ginekologa: Dr. Roberta Brawury-Biskupskiego-Samahy, spotkanie z kobietą, która pokonała raka piersi, część edukacyjna poświęcona profilaktyce zdrowotnej, przestrzeń do otwartych rozmów, a także liczne atrakcje towarzyszące. Szczególnym punktem wydarzenia będzie symboliczny „różowy marsz", w którym udział wezmą laureatki konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego oraz kobiety 50 plus. Marsz skierowany będzie do kobiet dotkniętych chorobą nowotworową i będzie on wyrazem solidarności i wsparcia dla osób w trakcie leczenia onkologicznego.
Skrócona agenda wydarzenia:
26.09.2025r. (piątek), godzina 18.00, Restauracja Spokojna w Łomży, ul. Spokojna 9C, wstęp wolny.
