Reklama

Zaproszenie na  „Piosenkę z Gwiazdką” vol 2

14/01/2025 17:25
STY19

Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych godz: 00:00

Już po raz drugi przed publicznością zaprezentują się młodzi soliści Studia eMDeK prezentując kolędy, pastorałki i piosenki o tematyce świątecznej.

Koncert pn. „Piosenka z Gwiazdką” odbędzie się już po raz drugi. Za pierwszym razem artyści ze Studia eMDeK wystąpili 29 grudnia w Kościele O.O. Kapucynów w Łomży. Więcej informacji o tamtym koncercie poniżej.

Tym razem młodych artystów będzie można posłuchać w Sali na Piętrze Miejskiego Domu Kultury- Dom Środowisk Twórczych gdzie zaprezentują oni najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki o tematyce świątecznej i zimowej.

Koncert odbędzie się w niedzielę 19 grudnia.

Wstęp wolny

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości