Już po raz drugi przed publicznością zaprezentują się młodzi soliści Studia eMDeK prezentując kolędy, pastorałki i piosenki o tematyce świątecznej.
Koncert pn. „Piosenka z Gwiazdką” odbędzie się już po raz drugi. Za pierwszym razem artyści ze Studia eMDeK wystąpili 29 grudnia w Kościele O.O. Kapucynów w Łomży. Więcej informacji o tamtym koncercie poniżej.
Tym razem młodych artystów będzie można posłuchać w Sali na Piętrze Miejskiego Domu Kultury- Dom Środowisk Twórczych gdzie zaprezentują oni najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki o tematyce świątecznej i zimowej.
Koncert odbędzie się w niedzielę 19 grudnia.
Wstęp wolny
