Czy strach na wróble to tylko strażnik pola? A może… ktoś, od kogo możemy się wiele nauczyć? Na te pytania odpowie spektakl, który już w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 w MDK- DŚT.
Wszystkich mieszkańców Łomży i okolic zapraszamy na niezwykły bezpłatny spektakl familijny!
- „Opowieść o Strachu na wróble i jego przyjaciołach” to ciepła, wzruszająca historia o przyjaźni, zaufaniu i sile magicznych słów – takich jak „Przepraszam”- czytamy w opisie spektaklu.
Elegancki strach na wróble, odważna myszka i sprytna sroka zabiorą Was w podróż pełną emocji, humoru i ważnych lekcji. Czy dadzą radę stawić czoła niebezpieczeństwu? Przekonajcie się sami!
To więcej niż spektakl – to wyjątkowy projekt, który połączył:
Partnerem wydarzenia jest Województwo Podlaskie.
Za scenariuszem stoi doktor Paweł Grabowski, twórca hospicjum w Makówce, który wie, jak ważna jest empatia i szacunek do drugiego człowieka.
Nie przegapcie tej niezwykłej okazji – wybierzcie się na spektakl, by spędzić niezapomniany czas z całą rodziną!
Termin: 30 marca (niedziela), godz. 11:00
Miejsce: Scena na Piętrze, Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych ul. Wojska Polskiego 3
Wstęp jest wolny, po spektaklu będzie można wpłacić datki w dobrowolnej kwocie na cele Hospicjum Proroka Eliasza w makówce.