Reklama

Zaproszenie na spotkanie z Moniką Skarzyńską

22/02/2025 07:46
MAR05

Hala Kultury w Łomży godz: 18:00

Pisarka i malarka opowie o swoich podróżach po Indii i Sri Lance. Spotkanie odbędzie się w środę 5 marca o godzinie 18:00 w Hali Kultury.

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na spotkanie autorskie z Moniką Skarzyńską.

Monika Skarzyńska to malarka, która co jakiś czas zamienia pędzel na pióro, a raczej klawiaturę, by opisać to co ważne, wartościowe i ciekawe. Urodziła się w Łomży, tam także ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, studiowała malarstwo w Toruniu, a po studiach zamieszkała w Warszawie. Z każdym z tych miejsc wiąże ją inna cząstka przeszłości i wspomnień.

Sztuka, zarówno malarstwo jak i przez kilka ostatnich lat pisanie, jest elementem spajającym te wspomnienia, także obecną rzeczywistość. Aktualnie pani Monika miesza w Szkocji, gdzie wciąż tworzy, by poprzez wachlarz kreacji dzielić się pięknem i wiedzą z innymi (z powieści „Podróże zewnętrzne, Podróże wewnętrzne”) - czytamy w opisie spotkania.

Reklama

Spotkanie będzie poświęcone promocji książki „Podróże zewnętrzne, Podróże wewnętrzne” – opowieści o ludziach i podróżach po Indiach, Sri Lance, Auroville. 

Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa prac malarskich autorki.

Kiedy i gdzie:

  • 5 marca (środa) 2025 r.
  • o godz. 18.00
  • Hala Kultury, Stary Rynek 6

Spotkanie poprowadzi Marlena Siok.

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/02/2025 07:46
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości