Reklama

Zasłużona emerytura po ponad 40 latach pracy w urzędzie [FOTO]

26/08/2020 12:14

W Urzędzie Miejskim w Łomży pożegnano Danutę Tryc, która po ponad 40 latach pracy na stanowisku sekretarki prezydenta miasta przeszła na emeryturę. Przez kilkadziesiąt lat miała okazję współpracować z jedenastoma prezydentami miasta.

Danuta Tryc pracę w łomżyńskim magistracie rozpoczęła 1 kwietnia 1980 r. Teraz przyszedł czas na zasłużoną emeryturę. Podczas uroczystości, która odbyła się na XXVIII sesji Rady Miejskiej Łomży prezydent Mariusz Chrzanowski podziękował jej za lata pracy.

- Wszyscy zapamiętamy Panią jako profesjonalistkę oraz bardzo ciepłą i życzliwą osobę. Dziękuję w imieniu swoim, ale także moich poprzedników za wieloletnią pracę na rzecz naszego miasta – zwracał się do Danuty Tryc włodarz miasta życząc jej zdrowia i spokoju na zasłużonej emeryturze. Do życzeń dołączył się również zastępca prezydenta Andrzej Stypułkowski oraz prezydium rady..

Reklama

Danuta Tryc przez ponad 40 lat miała okazję współpracować z jedenastoma prezydentami miasta.

- To był mój drugi dom, spędziłam tu ponad połowę swojego życia. Te lata minęły  bardzo szybko, prezydenci się zmieniali, ciągle coś się działo. Każdy z nich miał inny styl pracy, do którego trzeba było się dostosować. Poznałam wspaniałych ludzi, pozostało mnóstwo niezwykłych wspomnień – opowiada pani Danusia dodając, że zawsze starała się postępować tak, aby każdy dobrze ją wspominał.

Zapytana o plany na emeryturze, podkreśla, że jeżeli tylko zdrowie pozwoli, to zamierza aktywnie odpoczywać i realizować jedną ze swoich pasji jaką jest działka.

Reklama

Źródło: UM Lomza/mylomza

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości