Reklama

Zawodnicy Fight Club Łomża wywalczyli medale [FOTO]

07/06/2021 08:47

Zawodnicy Fight Club Łomża rywalizowali w miniony weekend w dwóch sportowych wydarzeniach: XI Pucharze Polski No Gi w Luboniu oraz Gali XV MMA Cup Białystok.

W kategorii -61.5 adult białe pasy zloty medal w Pucharze Polski zdobyła Dominika Steczkowska. Srebrny krążek przywiózł do Łomży trener Damian Zorczykowski ( w kategorii -73.5 adult brązowe pasy).

Podczas gali wystąpił Krystian Kowalczyk, który jednogłośnie zwyciężył po emocjonującej walce z zawodnikiem ze Szczecina.

Źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości