Reklama

Zawodniczka UKS 4 Łomża- Maja Sierzputowska z powołaniem do reprezentacji Polski U15K!

26/05/2023 16:21

Maja Sierzputowska jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży, a także wychowanką Uczniowskiego Klubu Sportowego 4 w Łomży.

- Wzorowa, ambitna uczennica, z wielką pasją realizująca swoje koszykarskie plany i zamierzenia. Upór i pracowitość podczas treningów sprawiły, że jest ona obecnie w gronie najlepszych zawodniczek w Polsce z rocznika 2008 - przekazuje dumna dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży.

Gratulujemy Mai tego wyróżnienia  i życzmy sukcesów w Kadrze Narodowej!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości