Maja Sierzputowska jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży, a także wychowanką Uczniowskiego Klubu Sportowego 4 w Łomży.
- Wzorowa, ambitna uczennica, z wielką pasją realizująca swoje koszykarskie plany i zamierzenia. Upór i pracowitość podczas treningów sprawiły, że jest ona obecnie w gronie najlepszych zawodniczek w Polsce z rocznika 2008 - przekazuje dumna dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży.
Gratulujemy Mai tego wyróżnienia i życzmy sukcesów w Kadrze Narodowej!
