Reklama

Zawodniczki Chojnowskiego i Wójcika są w raju!

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży wywalczyły awans do finału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży wywalczyły awans do finału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt.

Podopieczne Daniela Chojnowskiego oraz Włodzimierza Wójcika w półfinale wojewódzkim  rozgrywanym w Białymstoku wygrały dwa z trzech spotkań i z drugiego miejsca awansowały do ścisłego finału województwa podlaskiego.

- Cel minimum został zrealizowany, czyli awans do finału, gdzie w tym roku będziemy bronić tytułu mistrza województwa sprzed roku. Zespoły w finale są bardzo mocne, więc każde miejsce na podium będzie dużym sukcesem - mówią szkoleniowcy SP 9 w Łomży.

Reklama

WYNIKI SPOTKAŃ PÓŁFINAŁOWYCH:
SP 9 Łomża - SP 4 Augustów 83:8
SP 9 Łomża - SP 19 Białystok 19:47
SP 9 Łomża - Sp 1 Łapy 54:13.                          

Szkołę Podstawową nr 9 w Łomży reprezentowały: Nikola Baczewska Nikola, Julia Kołakowska, Kamila Kowalska, Nina Brajczewska, Daria Niebrzydowska, Gabriela Malinowska, Anastazja Duchnowska, Dominika Nadolna, Eliza Kurowska. Trenerzy:  Daniel Chojnowski i Włodzimierz Wójcik.                            

Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt odbędzie się 27 listopada w hali im. Olimpijczyków Polskich przy SS 9 w Łomży. O miano najlepszej szkoły w województwie podlaskim walczyć będą: SP 4 Łomża, SP 9 Łomża, SP 19  Białystok i SP 47 Białystok. Początek zawodów o godzinie 10:00. 

Reklama

- Serdecznie zapraszamy do kibicowania łomżyńskim drużynom - dodaje szkoleniowiec Daniel Chojnowski.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/11/2024 19:18
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości