Poniedziałek przywitał nas przymrozkiem i warto uważać na marznące opady powodujące gołoledź. Temperatura powietrza w ciągu dnia powinna jednak oscylować wokół zera. Według prognoz synoptyków, w tym tygodniu czeka nas odwilż.
Poniedziałek przywitał nas przymrozkiem i dużym zachmurzeniem. Temperatura powietrza w ciągu dnia powinna jednak utrzymywać się w granicach zera, w nocy słupki rtęci spadną do poziomu -2°C. Wiatr o prędkości 4 m/s będzie wiał z południowego-wschodu.
Takiej samej temperatury możemy spodziewać się przez kilka najbliższych dni. We wtorek synoptycy prognozują duże zachmurzenie, słabe opady śniegu i południowo-zachodni wiatr o prędkości 4 m/s. Środa może być najładniejszym dniem w tygodniu, gdyż na niebie pojawi się mniej chmur. Wiatr o prędkości 5 m/s będzie wiał z południowego-zachodu. Czwartek przyniesie duże zachmurzenie i słabe opady śniegu.
Pierwszy dzień lutego także będzie pochmurny, ale słupki rtęci powinny podskoczyć do 1 stopnia na plusie. Podobnie zapowiada się weekend. Według prognoz synoptyków, w ciągu dnia możemy spodziewać się kilku kresek powyżej zera i południowo-wschodniego wiatru o prędkości od 5 do 6 m/s.