Do zdarzenia doszło dzisiaj pomiędzy godz. 7:00 a 8:00 na wjeździe do miejscowości Zbójna. Osobowe audi a4 zderzyło się z ciężarówką przystosowaną do przewozu drewna. Do szpitala przewieziono dwie osoby.
Dwie osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały przetransportowane do szpitala. Na miejsce wysłano aż trzy zastępy z Jednostki-Ratowniczo-Gaśniczej w Łomży i jeden zastęp z OSP Zbójna.
- Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący audi wyprzedzał poprzedzający go pojazd w miejscu niedozwolonym i uderzył w skręcającą ciężarówkę. - informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.
Najprawdopodobniej zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek.