Reklama

Zbójna: Groźne zderzenie z łosiem [FOTO]

04/07/2014 19:53

Dziś około godz. 19.00 doszło do groźnego wypadku drogowego w miejscowości Zbójna. Jadąca drogą wojewódzką nr 645 mazda uderzyła w łosia, który wtargnął na jezdnię. Zwierzę nie przeżyło!

Prowadzący auto, mieszkaniec powiatu zambrowskiego, nie zdążył zahamować i z impetem uderzył w zwierzę. Potrącony łoś zginął na miejscu.

Kierowca i troje pasażerów na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń.  Poważnemu zniszczeniu uległo jednak auto.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama