O dużym szczęściu może mówić kierowca volkswagena transportera. W jego auto wpadł łoś! Mężczyźnie, który prowadził samochód nic się nie stało. Zwierzę zginęło jednak na miejscu.
Utrudnienia w ruchu mogli napotkać kierowcy na drodze pomiędzy Zbójną a Kuziami. Samochód zderzył się tam z łosiem. Do zdarzenia doszło dziś wieczorem, przed godziną 21.
Jak wstępnie ustalono, przed jadący volkswagen transporter pewnym momencie na jezdnię wybiegł łoś. Kierowca nie zdołał zahamować i zderzył się z zwierzęciem. W wyniku kolizji łoś wpadł do rowu. Zginął na miejscu.