Reklama

Zbójna: Volkswagen zderzył się z łosiem [FOTO]

01/09/2018 20:58

O dużym szczęściu może mówić kierowca volkswagena transportera. W jego auto wpadł łoś! Mężczyźnie, który prowadził samochód nic się nie stało. Zwierzę zginęło jednak na miejscu.

Utrudnienia w ruchu mogli napotkać kierowcy na drodze pomiędzy Zbójną a Kuziami. Samochód zderzył się tam z łosiem. Do zdarzenia doszło dziś wieczorem, przed godziną 21.

Jak wstępnie ustalono, przed jadący volkswagen transporter pewnym momencie na jezdnię wybiegł łoś. Kierowca nie zdołał zahamować i zderzył się z zwierzęciem. W wyniku kolizji łoś wpadł do rowu. Zginął na miejscu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości