Wczorajsze kontrole policjantów wykazały, że w dalszym ciągu znajdują się kierowcy, którzy decydują się na jazdę pod wpływem alkoholu. - Niechlubnym rekordzistą okazał się 45-latek - informuje KMP Łomża.
Do zatrzymania 45-letniego kierowcy doszło wczoraj tuż po godzinie 20:00 w Starym Ratowie w gminie Śniadowo.
Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna prowadził pojazd mając niemal 3 promile alkoholu w organizmie. 45-latek stracił prawo jazdy.
Policja informuje, że mężczyzna trafił do aresztu, a za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi mu do 2. lat pozbawienia wolności.
źródło: KMP Łomża