Reklama

Zdecydował się na jazdę mając niemal 3 promile

08/08/2023 10:35

Wczorajsze kontrole policjantów wykazały, że w dalszym ciągu znajdują się kierowcy, którzy decydują się na jazdę pod wpływem alkoholu. - Niechlubnym rekordzistą okazał się 45-latek - informuje KMP Łomża.

Do zatrzymania 45-letniego kierowcy doszło wczoraj tuż po godzinie 20:00 w Starym Ratowie w gminie Śniadowo. 

 

Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna prowadził pojazd mając niemal 3 promile alkoholu w organizmie. 45-latek stracił prawo jazdy. 

Policja informuje, że mężczyzna trafił do aresztu, a za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi mu do 2. lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości