Zderzenie dwóch aut na drodze do Ostrołęki [FOTO]

09/08/2024 10:01

W godzinach porannych doszło do kolizji, w wyniku której oba pojazdy znalazły się w rowie.

Dzisiaj po godzinie 8:00 doszło do kolizji na trasie do Ostrołęki na wysokości Leopoldowa. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Prawdopodobnie mercedes jadący od Łomży skręcał w lewo, do Leopoldowa,  i w tym momencie został uderzony przez wyprzedzającego hyundaia. Oba pojazdy w wyniku zderzenia wylądowały w rowie. 

Na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy udzielili pomocy medycznej kierującej Mercedesem, jednak jej stan zdrowia nie wymagała transportu do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

 

Źródło: KMP Łomża Aktualizacja: 12/08/2024 09:10

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości