W godzinach porannych doszło do kolizji, w wyniku której oba pojazdy znalazły się w rowie.
Dzisiaj po godzinie 8:00 doszło do kolizji na trasie do Ostrołęki na wysokości Leopoldowa. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Prawdopodobnie mercedes jadący od Łomży skręcał w lewo, do Leopoldowa, i w tym momencie został uderzony przez wyprzedzającego hyundaia. Oba pojazdy w wyniku zderzenia wylądowały w rowie.
Na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy udzielili pomocy medycznej kierującej Mercedesem, jednak jej stan zdrowia nie wymagała transportu do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.