Reklama

Zderzenie elektrycznej hulajnogi z rowerem. Rowerzystka trafiła do szpitala [FOTO]

12/07/2021 19:52

W wyniku zderzenia roweru z hulajnogą elektryczną na ścieżce rowerowej przy ul. Szosa do Mężenina rowerzystka trafiła do szpitala. Sprawą zajmuje się policja.

Dziś, po godzinie 18.00 policjanci z wydziału ruchu drogowego zostali wezwani do wypadku, który miał miejsce na ulicy Szosa do Mężenina.

Ze wstępnych informacji wynika, że hulajnogą elektryczną poruszała się nastolatka, która na ścieżce rowerowej zderzyła się z rowerzystką. W  wyniku zdarzenia ta ostatnia trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Sprawą zajmuje się policja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości