O godzinie 12.34 policjanci otrzymali informację o zderzeniu na DK63 pomiędzy Łomżą a Podgórzem w rejonie skrętu prowadzącego w stronę Siemienia Nadrzecznego. Prawdopodobną przyczyną był brak zachowania odpowiedniej odległości od drugiego pojazdu. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Jak informuje Marcin Gawryluk z Zespołu Prasowego KWP w Białymstoku, do zderzenia doszło prawdopodobnie przez brak bezpiecznego odstępu od drugiego pojazdu.
- Kierujący Seatem 64-latek jadąc od Łomży nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego VW kierowanego przez 52-latka.
Kierowca VW oraz pasażerka Seata trafili do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.
Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.