Reklama

Zderzenie na DK63. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

23/10/2018 12:10

O godzinie 12.34 policjanci otrzymali informację o zderzeniu na DK63 pomiędzy Łomżą a Podgórzem w rejonie skrętu prowadzącego w stronę Siemienia Nadrzecznego. Prawdopodobną przyczyną był brak zachowania odpowiedniej odległości od drugiego pojazdu. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Jak informuje Marcin Gawryluk z Zespołu Prasowego KWP w Białymstoku, do zderzenia doszło prawdopodobnie przez brak bezpiecznego odstępu od drugiego pojazdu.

- Kierujący Seatem 64-latek jadąc od Łomży nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego VW kierowanego przez 52-latka.

Kierowca VW oraz pasażerka Seata trafili do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości