Około godz. 18.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W kolizji udział wziął opel astra i fiat punto z nauki jazdy. To jednak teoretycznie bardziej doświadczony kierowca doprowadził do zderzenia, a nie młody adept kierownicy.
Fiat punto zatrzymał się przed światłami przy skrzyżowaniu ul. Polowej z Aleją Legionów i wtedy na jego tył najechał opel Astra. Wszystko wydarzyło się na oczach przejeżdżającego akurat patrolu policji, w związku z czym funkcjonariusze raczej nie będą mieli problemu z ustaleniem sprawcy zdarzenia.
Do wypadku wezwana została karetka pogotowia, która zabrała do szpitala młodego mężczyznę. Na razie nie mamy informacji czy jego obrażenia są poważne. Sądząc po uszkodzeniach pojazdów, prędkość astry w momencie uderzenia raczej nie była zbyt wielka.