Trzy samochody osobowe brały udział w wypadku na trasie Łomża – Grajewo. W miejscowości Kobylin doszło do najechania na siebie aut. Jedna osoba trafiła do szpitala w Łomży.
Do zdarzenia doszło o godzinie 18.35.
W wypadku brały udział trzy samochody osobowe: toyota, skoda i volkswagen. Według ustaleń policji to kierowca tego ostatniego zagapił się i wjechał w skodę, która następnie uderzyła w toyotę.
- Jedna osoba – pasażerka skody trafiła do łomżyńskiego szpitala – informuje nas sierżant Izabela Kłosowska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.