Reklama

Zderzenie trzech aut na DK61 [FOTO]

18/08/2019 21:05

Trzy samochody osobowe brały udział w wypadku na trasie Łomża – Grajewo. W miejscowości Kobylin doszło do najechania na siebie aut. Jedna osoba trafiła do szpitala w Łomży.

Do zdarzenia doszło o godzinie 18.35.

W wypadku brały udział trzy samochody osobowe: toyota, skoda i volkswagen. Według ustaleń policji to kierowca tego ostatniego zagapił się i wjechał w skodę, która następnie uderzyła w toyotę.

- Jedna osoba – pasażerka skody trafiła do łomżyńskiego szpitala – informuje nas sierżant Izabela Kłosowska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości