Reklama

Zderzyły sie trzy samochody

26/01/2011 08:48

Do poważnego zderzenia trzech samochodów doszło wczoraj na ul. Spokojnej w Łomży. Po południu kierowca forda, jadąc ulicą Spokojną, stracił nagle panowanie nad kierownicą i wjechał na stojącego na parkingu opla.

Odbił się od zaparkowanego samochodu i wjechał pod ciężarowego dafa, jadącego przeciwnym pasem. Kierowca forda został ranny.

- Przyczyną kolizji była najprawdopodobniej śliska droga. Strażacy zabezpieczyli miejsce i samochody, na szczęście nie doszło do wycieku paliwa i ruch został szybko przywrócony - informuje rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama