Policjanci z Łomży zatrzymali 32-latka podejrzanego o to, że kilka godzin wcześniej okradł starszego mężczyznę. Funkcjonariusze znaleźli przy nim skradzione pieniądze. Jak się wkrótce okazało, to nie jedyne przestęstwo zarzucane podejrzanemu. Teraz obwiniony będzie odpowiadał za swój czyn przed sądem.
W ubiegły piątek, przed południem, łomżyńscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży saszetki z dokumentami i pieniędzmi. Do zdarzenia doszło rano. Wtedy to, jak wstępnie ustalili mundurowi, sprawca najprawdopodobniej pod pozorem pomocy starszemu mężczyźnie, niepostrzeżenie zabrał posiadaną przez niego saszetkę. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania amatora cudzej własności i zaraz po zgłoszeniu zatrzymali podejrzanego o tą kradzież 32-latka. Policjanci odzyskali również utracone pieniądze.
Jak się okazało, to nie jedyny zarzut, który usłyszał mężczyzna. Podejrzany jest on także o kradzież telefonu komórkowego, do której doszło w miniony poniedziałek w jednej z miejscowości w pobliżu Łomży. Teraz 32-latek za swoje postępowanie odpowiadał będzie przed sądem.