Reklama

Złodzieje grasują po ogródkach działkowych

03/07/2014 07:41

Tym razem na terenie łomżyńskich ogródkow działkowych złodzieje ukradli leżaki turystyczne, aluminiowe krzesła i radio. Policja poszukuje sprawcy.

- Zgłoszenie o kradzieży z włamaniem otrzymaliśmy drugiego lipca - komentuje sierż. szt. Ewelina Szlesińska. - Złodzieje wyłamali drzwi do przyczepy kampingowej i wynieśli dwa leżaki turystyczne, zaś z pobliskiego domku aluminiowe krzesła i radio. Odkąd zaczęły się wakacje na terenie ogródków działkowych często dochodzi do rabunków, dlatego apelujemy o porządne zabezpieczenie miejsc, w których znajdują się przedmioty wartościowe.

Policja szuka sprawców zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama