11 grudnia zmarł ksiądz kanonik Wojciech Kulesza, emerytowany kapłan Diecezji Łomżyńskiej, budowniczy kościoła w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Koźle i proboszcz parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Czerwinie (1992-2012).
Ks. kan Wojciech Kulesza odszedł do Pana w wieku 80 lat. W kapłaństwie przeżył 52 lata.
Kuria Diecezjalna w Łomży informuje, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:
"Przypominamy, że zgodnie z tradycją, każdy kapłan Diecezji Łomżyńskiej jest zobowiązany odprawić Mszę Świętą za zmarłego duchownego. Biorąc pod uwagę niewielką powierzchnię kościoła parafialnego w Koźle, prosimy kapłanów pragnących pożegnać i modlić się za śp. Ks. Kan. Wojciecha Kuleszę o sprawowanie Mszy św. w Katedrze Łomżyńskiej. Z racji panującej pandemii nie jest przewidziana konsolacja. Śp. Księdza Kanonika Wojciecha Kuleszępolecamy Miłosierdziu Bożemu iprosimy kapłanów oraz wiernych o modlitwę w Jego intencji." - czytamy w komunikacie Kurii.