Nowy radny miejski, Marcin Dębek, złożył ślubowanie przed rozpoczęciem obrad XXXIV sesji Rady Miejskiej Łomży. Dziś do publicznej wiadomości podano również informację o "klubowych" zmianach.
Marcin Dębek objął mandat radnego Rady Miejskiej Łomży w związku z wygaśnięciem mandatu śp. Witolda Chludzińskiego. Kandydat z listy KWW Mariusza Chrzanowskiego, który w ostatnich wyborach samorządowych uzyskał kolejno największą liczbę głosów (194 głosy), nie utracił prawa wybieralności oraz nie zrzekł się pierwszeństwa do obsadzenia mandatu.
Na samym początku sesji dowiedzieliśmy się również o "klubowych" zmianach. Marcin Dębek przystąpił do klubu radnych "Mariusza Chrzanowskiego", podobnie jak Andrzej Podsiadło, który dotychczas związany był z klubem "Przyjazna Łomża".Do "Przyjaznej" dołączył za to niezrzeszony dotąd radny Zbigniew Prosiński.
Sesja trwa. Transmisję można śledzić TUTAJ: