Reklama

Zmiany w Urzędzie Miasta

14/01/2011 12:02

Chcesz coś załatwić w Urzędzie Miasta? Nie idź na pamięć! Prezydent Mieczysław Czerniawski wprowadził nowe porządki - część gabinetów zmieniła lokalizację.

Przede wszystkim swoje gabinety zmienili Prezydent Miasta i jego zastępcy. Numery pokojów zmieniły także m.in. Kadry, Biuro Promocji i Biuro Prasowe oraz Sekretarz Miasta.- informuje biuro prasowe łomżyńskiego ratusza.

Prezydent Mieczysław Czerniawski ze swoim sekretariatem przeniósł się do pokoju numer 101, zaś jego zastępcy ze swoim sekretariatem do pokoju 102. Powrócono więc do układu sprzed remontu zabytkowej części ratusza.

W gabinecie (pok. 123), w którym od ponad czterech lata zasiadał prezydent Łomży, urzęduje obecnie sekretarz miasta, zaś w ówczesnym sekretariacie kadry urzędu.

Do nowego gabinetu przeniesione zostało również Biuro Promocji, które obecnie mieści się w pokoju nr 115, zaś w dotychczas zajmowanym przez nie pomieszczeniu - pok. 124 - pracuje audytor wewnętrzny oraz osoby odpowiedzialne za kontrole wewnętrzne jednostek.

Reklama

Pokój po pracownikach kontroli przeznaczony został pracownikom Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa odpowiedzialnym m.in. za organizacje ruchu, kanalizację deszczową, oświetlenie i monitoring oraz zajęcie pasa drogowego. Na potrzeby Wydziału GKO udostępniony został również pokój nr 214 na II piętrze.

Biuro Prasowe mieści się obecnie w pokoju nr 13 na parterze zabytkowej części ratusza.

Na szczęście, mimo tylu zmian, numery telefonów do wszystkich jednostek pozostały takie, jakie obowiązywały przed "przeprowadzkami".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości