Reklama

Znamy skład nowej Rady Miasta

22/11/2010 12:38

Najwięcej głosów (po ponad 700) zdobyli: Hanka Gałązka, Mariusz Chrzanowski i Zbigniew Lipski. W skład nowej Rady Miasta wejdzie w sumie 11 dotychczasowych radnych, oraz 12 nowych osób. Wielkimi przegranymi są dotychczasowi prezydenci Łomży. Nie dość, że Jerzy Brzeziński nie wejdzie do II tury wyborów prezydenckich, to w składzie nowej Rady Miasta zabraknie startującego Marcina Sroczyńskiego i Krzysztofa Choińskiego.

W Łomży najwięcej mandatów zdobył PiS oraz Samorządowe Porozumienie Łomży. Do rady weszło też 6 radnych z PO i dwóch z Prawicowego Porozumienia Samorządowo-Ludowego Wspólnota Samorządowa.

W okręgu nr 1 liderem został Andrzej Grzymała. Oprócz niego do rady wejdzie też Elżbieta Rabczyńska, dotychczasowa radna Agata Gołaszewska, a także Janusz Nowakowski i Andrzej Modzelewski.

W okręgu nr 2 głosy zobyli doświadczeni już radni: Bogumiła Olbryś, Jan Bajno, Maciej Głaz, oraz dwie nowe osoby: Sławomir Janusz Mieczkowski i Waldemar Ireneusz Cieślik.

Reklama


Okręg nr 3 zdominowały głosy oddane na Mariusza Chrzanowskiego i Hankę Gałązka. Zaufanie wyborców zdobyła po raz kolejny Edyta Śledziewska oraz: Bernadeta Krynicka, Witold Chludziński, Konrad Haponik i Zbigniew Prosiński.

Okręg nr 4 to wygrana Zbigniewa Lipskiego. Do Rady Miasta z tego okręgu wejdzie też Henryk Piekarski, Maciej Borysewicz, Alicja Konopka, Wanda Mężyńska oraz Andrzej Wojtkowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości