Reklama

Znasz policjanta, który skutecznie pomaga? Zgłoś go do konkursu!

13/03/2014 09:02

Awantura domowa, problemy z dorastającym dzieckiem, przemoc, pobicie- w większości tych trudnych sytuacji dzwonimy do policji, licząc na szybką pomoc funkcjonariuszy. I rzeczywiście ją dostajemy. Teraz jest szansa docenienia policjantów, którzy pomogli nam w trudnej sytuacji. Wystarczy zgłosić mundurowych do ogólnopolskiego konkursu Policjant, który mi pomógł.

Konkurs pod patronatem Komendy Głównej Policji organizowany jest już od siedmiu lat. Jego laureaci to mundurowi z całej Polski, docenieni przez mieszkańców za skuteczną pomoc, szybką interwencję w przypadku problemów domowych i delikatne, ale skuteczne zajęcie się sprawami, o których zwykle wstydzimy się opowiadać.

Do tej pory Łomża nie miała jeszcze swojego laureata w konkursie "Policjant, który mi pomógł". Być może pracuje w naszej jednostce funkcjonariusz, który zasługuje na wyróżnienie?

Kandydatury policjantów, za pomocą elektronicznego formularza znajdującego się na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php, można przesyłać do końca maja.

Reklama

Kandydatów do nagrody spośród osób zgłoszonych wyłoni kapituła złożona z pracowników Pogotowia "Niebieska Linia", Komendy Głównej Policji i laureatów konkursu z poprzednich lat. Rozstrzygnięcie siódmej edycji konkursu nastąpi pod koniec czerwca.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości