Reklama

Zniszczył figurkę bo czuł się oszukany [FOTO]

13/02/2025 09:44

Za znieważenie uczuć religijnych grozi mu do 2 lat więzienia.

W czwartek, 6 lutego doszło do zniszczenia figury Maryi, która stoi przed kościołem pw. św. Jadwigi Śląskiej w Nowych Kupiskach. Od tamtej pory policja aktywnie poszukiwała sprawcy. Wczoraj został zatrzymany 32-letni mieszkaniec gminy Łomża.

Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia figurki, jednak swoje zachowanie tłumaczył w niecodzienny sposób.

- Chciał sprawdzić jej jakość, czuł się oszukany bo miała być drewniana, a okazało się, że została wykonana z innego materiału- przekazała nam Urszula Brulińska, starszy inspektor Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Reklama

W chwili zatrzymania mężczyzna był trzeźwy. Teraz za znieważenie uczuć religijnych grozi mu do dwóch lat więzienia. 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/02/2025 10:42
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości