13/02/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Galeria zdjęć przedstawia zniszczoną figurę Maryi stojącą przed kościołem pw. św. Jadwigi Śląskiej w Nowych Kupiskach oraz moment zatrzymania 32-letniego mężczyzny, który przyznał się do uszkodzenia. Sprawca tłumaczył swoje zachowanie intrygującym powodem i teraz grozi mu kara nawet dwóch lat więzienia za znieważenie uczuć religijnych.