Fenomenalny występ reprezentacji Fight Club Łomża MMA, BJJ podczas XIV Mistrzostw Polski No Gi Jiu Jitsu 2024. Nasi wywalczyli trzy medale.
Złoty medal w kategorii do 31 kg wśród dziewcząt 7-9 lat wywalczyła Oliwia Zorczykowska. To starsza z córeczek trenera Damiana. - Mocno wierzyłem w jej sukces. Miałem głęboką nadzieję, że zostanie najlepsza. Cieszymy się. Dopisała do swojego konta kolejny sukces. Przed rokiem wywalczyła mistrzostwo kraju. W kwietniu będzie bronić tytułu - mówi szkoleniowiec Oliwii, a prywatnie jej tata.
ZOBACZ TAKŻE: Zorczykowski zdobędzie medal?
Brąz wśród kobiet do 66 kg w niebieskich pasach wywalczyła Dominika Steczkowska. - Nasza zawodniczka doznała jednej porażki. Przegrała przez wskazanie sędziów z rywalką, która walczy w KSW - dodaje Zorczykowski.
Najniższe miejsce na podium stało się udziałem Olafa Hermanowskiego, który mierzył się w grupie do 38 kg wśród chłopców 7-9 lat. - Olaf dał dobrą walkę, ale sędziowie uznali, iż to rywal był lepszy. Pracujemy dalej. Może być tylko lepiej - kończy szkoleniowiec łomżan.