Wielki sukces zespołu UKS-u 4 Łomża. Podopieczne Marcina Piotrowskiego i Aleksandrę Olszewską wygrały Ogólnopolski Turniej Koszykówki.
Łomżanki wygrały wszystkie mecze grupowe, za każdym razem nie dając szans rywalkom. W dzisiejszym finale spotkały się z Trójką Żyrardów. - To bardzo mocny przeciwnik. Kibicujcie nam. Potrzebne jest Wasze wsparcie i doping - mówił przed spotkaniem szkoleniowiec.
Zawodniczki UKS-u 4 spisały się na medal i to złoty. Wygrały aż 71:30.
Więcej informacji wkrótce.