Reklama

Zrobiły to! One są wielkie!

Wielki sukces zespołu UKS-u 4 Łomża. Podopieczne Marcina Piotrowskiego i Aleksandrę Olszewską wygrały Ogólnopolski Turniej Koszykówki.

Łomżanki wygrały wszystkie mecze grupowe, za każdym razem nie dając szans rywalkom. W dzisiejszym finale spotkały się z Trójką Żyrardów. - To bardzo mocny przeciwnik. Kibicujcie nam. Potrzebne jest Wasze wsparcie i doping - mówił przed spotkaniem szkoleniowiec.

Zawodniczki UKS-u 4 spisały się na medal i to złoty. Wygrały aż 71:30. 

Więcej informacji wkrótce.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości