Wróć do artykułu

Zdjęcia 239 tys. zł dla OSP z powiatu łomżyńskiego. Umowy podpisane w Piątnicy [FOTO] - fotorelacja

28/05/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl

Fotografie Sejmik i Zarząd Województwa Podlaskiego Łomża

Galeria zdjęć z wydarzenia, na którym podpisano umowy dotyczące wsparcia dla ochotniczych straży pożarnych. Jacek Piorunek i Bogdan Dyjuk spotkali się z wójtami gmin, podkreślając znaczenie tych pieniędzy. Wójt Krzysztof Kozicki podziękował za działalność 19 jednostek OSP na terenie gminy Piątnica. Komendantka Monika Laskowska zapowiedziała dokładne wykorzystanie środków na szkolenia i sprzęt. Pozytywne słowa wsparcia padły również od posłanki Alicji Łepkowskiej-Gołaś. Oby więcej takich inicjatyw!

Piątnica - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości