Reklama

Dachowanie w Konarzycach [FOTO]

29/04/2014 09:06

Prawdopodobnie wymuszenie pierwszeństwa przez ciągnik rolniczy wyjeżdżający z posesji na drogę było przyczyną wypadku, do którego doszło dziś około godz. 10.20 w Konarzycach. Samochód osobowy marki opel jadący drogą z pierwszeństwem przejazdu po uderzeniu w mechanizm zamontowany z przodu ciągnika przewrócił się na dach. Jedna osoba trafiła do szpitala.

W chwili obecnej na miejscu zdarzenia pracują wciąż służby (policja i straż pożarna), a ruch odbywa się wahadłowo.

Równolegle również w Konarzycach, na wysokości wysepki, miało miejsce drugie zdarzenie. Zielony peugeot, prawdopodobnie w wyniku awarii układu kierowniczego, zjechał z drogi do rowu i uderzył w betonowy przepust. W tej kolizji nie ma osób poszkodowanych. Oba zdarzenia najprawdopodobniej miały miejsce niezależnie od siebie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości