Reklama

Kolizja przy Szkole Muzycznej [FOTO]

09/03/2015 14:29

Dziś przed godziną 15.00 na Alei Legionów doszło do zderzenia toyoty avensis z fordem mondeo. Tego typu kolizję policjanci nazywają klasycznym najechaniem. Jeden samochód zatrzymuje się np. przed przejściem dla pieszych, a jadący za nim uderza w jego tył. Tym razem, na szczęście, obeszło się bez poszkodowanych.

Jadący od strony Placu Kościuszki ford na warszawskich tablicach rejestracyjnych musiał gwałtownie zahamować przed przejściem dla pieszych na wysokości Szkoły Muzycznej, by nie uderzyć pieszego, który według naocznych świadków doś gwałtownie wtargnął na jednię. Niestety, kierujący jadącą za mondeo toyotą nie zdołał w porę zareagować i uderzył w tył forda.

Jak widać na zdjęciach nadesłanych przez naszego czytelnika, przód toyoty został mocno zniszczony, podczas gdy tył forda nie nosi zbyt widocznych śladów uderzenia. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy prowadzą swoje czynności. Jeden pas ruchu jest zablokowany.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości