Teraz każdy może wesprzeć Hospicjum p.w.Świętego Ducha w Łomży. Wystarczy zbierać zakrętki od butelek po napojach, artykułach spożywczych czy też detergentach i dostarczać je organizatorom akcji "Odkręcajmy dla Hospicjum!".
W organizację akcji "Odkręcajmy dla Hospicjum!" zaangażowały się Rady Osiedla nr 11, 12 i 14 wraz z Łomżyńską Spółdzielnią Mieszkaniową, Spółdzielnią Mieszkaniową "Perspektywa" w Łomży, Urzędem Gminy Łomża, Wspólnotą Mieszkaniową Łagodna II - Sybiraków 5, MOSiR w Łomży, Development sp.j. Zacharzewski i Skowroński oraz Zespołem Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych.
Nakrętki możemy przynosić do specjalnie zorganizowanych punktów odbioru, których jest już osiem, a kilka dni temu było jeszcze sześć. Punktów odbioru przybywa podobnie jak zebranych nakrętek, które przynosi coraz więcej osób dowiadujących się o akcji z Facebooka. Redakcja MyLomza.pl postanowiła także wspomóc akcję poprzez jej nagłośnienie i liczymy na to, że nasi czytelnicy również nie przejdą obojętnie obok szczytnego celu zwłaszcza, że to przecież nic nie kosztuje.
A zatem od teraz wszyscy odkręcamy dla Hospicjum, a odkręcone nakrętki dostarczamy do jednego z punktów odbioru:
Biuro Zarządu ŁSM w Łomży - Al. Legionów 7B, Biuro Zarządu SM "Perspektywa" - ul. Kazańska 1, Administracja Os. Centrum ŁSM w Łomży - ul. Bernatowicza 6, Administracja Os. Jantar ŁSM w Łomży - ul. Wyszyńskiego 8, Administracja Os. Górka Zawadzka i Konstytucji - ul. Konstytucji 3 Maja 2, Urząd Gminy Łomża - ul. M.C. Skłodowskiej 1A, Pomieszczenie adm. kl. III - ul. Sybiraków 5.Pojemniki na zakrętki znajdować się będą także na terenie obydwu pływalni, tj. przy ul. Niemcewicza 17a i przy ul. Wyszyńskiego 15.
A zatem co robimy z nakrętkami? Odkręcamy dla Hospicjum!