Oficjalne otwarcie oddziału firmy Bancom specjalizującej się w świadczeniu usług telemarketingowych miało miejsce wczoraj w Łomży. Będzie on mieścić się w Parku Przemysłowym Łomża, który dysponuje odpowiednim wyposażeniem i przestrzenią dostosowaną do potrzeb centrum obsługi telefonicznej.
- Bancom to firma rzetelna, solidna, z blisko 20-letnim doświadczeniem. Z firmą tą współpracujemy od pewnego czasu, a dzisiejsze wydarzenie jest jej finałem. Jako Park będziemy współpracować w zakresie pozyskania pracowników – konsultantów telefonicznych, co zaowocuje nowymi miejscami pracy w Łomży - zauważa Prezes Parku Przemysłowego Łomża Andrzej Kiełczewski,.
Firma Bancom to prężnie rozwijająca się firma świadcząca usługi outsourcingowe. Główna siedziba znajduje się w Warszawie ale w Radomiu funkcjonuje oddział zatrudniający 120 osób. W Łomży ma powstać drugi oddział terenowy.
- Docelowo chcemy mieć 120 pracowników, choć na początku będzie ich 20. Aby przyśpieszyć proces rekrutacji mamy umówione spotkania na dwóch łomżyńskich uczelniach. Jesteśmy już po rozmowach zarówno z Urzędem Pracy w Łomży jak i z Prezydentem Miasta Mariuszem Chrzanowskim. Działalność w Łomży rozpoczynamy już 2 listopada br. - informuje Prezes Bancomu Waldemar Rzepecki.
W Łomży realizowane będą usługi dla firmy Polkomtel Sp. z o.o będącej właścicielem cyfrowej sieci telefonii komórkowej Plus oraz telewizji Polsat. Zatrudnione w centrum obsługi telefonicznej osoby będą zajmować się przedłużaniem umów dla klientów sieci Plus oraz sprzedażą telewizji Polsat.