Reklama

15-latek trzymał w szafie... narkotyki

29/09/2015 09:43

15-letni mieszkaniec Łomży odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich za posiadanie ponad 20 gramów marihuany. Narkotyki w jego szafie z bielizną znalazła matka i powiadomiła o tym Policję. O dalszym losie nastolatka zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

Wczoraj łomżyńscy policjanci zostali powiadomieni o nietypowym znalezisku w szafie z bielizną. Mieszkanka Łomży, porządkując rzeczy swojego 15-letniego syna, odnalazła w nich plastikowy pojemnik, w którym znajdowała się torebka z ciemnozielonymi roślinami. Zaniepokojona znaleziskiem kobieta, podejrzewając, że mogą być to narkotyki, o całej sprawie natychmiast powiadomiła policjantów.

Mundurowi zabezpieczyli pakunek, w którym jak się okazało było ponad 20 gramów marihuany. Dziś 15-latek, do którego należały środki odurzające, został przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym i nieletnich, który zadecyduje o dalszym losie nastolatka.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości