Reklama

16-latek pobity, policja szuka sprawców

30/03/2015 11:36

W minioną sobotę, około godz. 21.30, dyżurny łomżyńskiej Policji odebrał telefoniczną informację o pobicu 16-letniego chłopaka przez grupę mężczyzn. Trwają intensywne działania policjantów w celu odnalezienia i zatrzymania sprawców pobicia. Policja nie podaje żadnych szczegółów tej sprawy.

Łomżyńscy policjanci szukają mężczyzn, którzy w sobotę wieczorem, na ulicy Kopernika koło cmentarza pobili 16-letniego chłopaka. Funkcjonariuszy powiadomił jego ojciec. Z opisu sytuacji wynika, że chłopak idący ulicą został zaczepiony i uderzony przez jednego z napastników, po czym do bicia leżącego na ziemi włączyli się też inni.

- Policjanci prowadzą teraz intensywne czynności zmierzające do wykrycia sprawców pobicia - informuje oficer prasowa łomżyńskiej Policji mł. asp. Ewelina Szlesińska.

Mężczyznom grozi za ten czyn nawet do trzech lat więzienia. Policja nie ujawnia żadnych szczegółów dotyczących tej sprawy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości