W minioną sobotę, około godz. 21.30, dyżurny łomżyńskiej Policji odebrał telefoniczną informację o pobicu 16-letniego chłopaka przez grupę mężczyzn. Trwają intensywne działania policjantów w celu odnalezienia i zatrzymania sprawców pobicia. Policja nie podaje żadnych szczegółów tej sprawy.
Łomżyńscy policjanci szukają mężczyzn, którzy w sobotę wieczorem, na ulicy Kopernika koło cmentarza pobili 16-letniego chłopaka. Funkcjonariuszy powiadomił jego ojciec. Z opisu sytuacji wynika, że chłopak idący ulicą został zaczepiony i uderzony przez jednego z napastników, po czym do bicia leżącego na ziemi włączyli się też inni.
- Policjanci prowadzą teraz intensywne czynności zmierzające do wykrycia sprawców pobicia - informuje oficer prasowa łomżyńskiej Policji mł. asp. Ewelina Szlesińska.
Mężczyznom grozi za ten czyn nawet do trzech lat więzienia. Policja nie ujawnia żadnych szczegółów dotyczących tej sprawy.