Reklama

16-latek z fałszywymi banknotami

06/03/2015 10:27

Dziesięć fałszywych banknotów o nominałach sto i dwieście złotych miał w samochodzie 16-latek zatrzymany do kontroli drogowej przez łomżyńskich policjantów. Młodzieniec tłumaczył funkcjonariuszom, że pieniądze służą mu do gry w karty. Jego losem zajmie się teraz sąd rodzinny.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży wczorajszego poranka zatrzymali do kontroli auto, którym podróżowało dwóch młodych chłopaków. Podczas prowadzonej kontroli drogowej, uwagę mundurowych zwróciły leżące pod siedzeniem pieniądze. Były to banknoty o nominałach sto i dwieście złotych na łączną kwotę 1500 zł. Po dokładnym sprawdzeniu przez policjantów okazało się, że wszystkie są fałszywe. Banknoty miały takie same numery seryjne.

Funkcjonariusze ustalili, że 16-latek wydrukował pieniądze na domowej drukarce. Nastolatek tłumaczył policjantom, że służą mu one do gry w karty. Funkcjonariusze zabezpieczyli nietypowe znalezisko, a jego właściciel z podrobienia pieniędzy tłumaczył będzie się teraz przed sądem rodzinnym.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości