Reklama

160 tys. zł zostanie przeznaczone na remont budynku MOPS pod działalność Klubu "Senior+"

29/09/2023 07:00

W oparciu o wniosek prezydenta Łomży - Mariusza Chrzanowskiego, radni naszego miasta podjęli decyzję o remoncie budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej pod działalność Klubu "Senior+". Na modernizację obiektu przeznaczone zostanie 160 tysięcy złotych.

Jak informuje Urząd Miejski w Łomży, w obecnym budynku o powierzchni 259 m2 znajduje się sala spotkań, kuchnia, pokój telewizyjny oraz pomieszczenie kulturalno-oświatowe. Brakuje w nim jednak miejsca do rekreacji i aktywizacji ruchowej seniorów. To niebawem ma się zmienić, bo w budżecie miasta zabezpieczono już 160 tys. zł na remont budynku po byłej stolarni w bezpośrednim sąsiedztwie Klubu "Senior+".

Remont budynku zakłada wymianę posadzek, stolarki drzewnej, wykonanie sufitów podwieszanych, wymianę kaloryferów, wykonanie nowego przyłącza wodno-kanalizacyjne, instalacji elektrycznej,  wyodrębniona zostanie tam łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze.
 

Reklama

- Prace adaptacyjne są przewidziane na ostatni kwartał 2023 roku, tak by od stycznia obiekt mógł już funkcjonować - informuje Urząd Miejski w Łomży. 

 

źródło: Urząd Miejski w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości