W ostatnią niedzielę 19 kwietnia 2026 r. w Gminie Piątnica odbyła się uroczystość Złotych Godów. Jubileusz obchodziło 18 par, którym 50 rocznica ślubu minęła w 2024 r.
W intencji Jubilatów odbyła się msza święta w Kościele Przemienienia Pańskiego w Piątnicy.
Medale przybyłym Jubilatom w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył wójt Gminy Piątnica Krzysztof Ryszard Kozicki oraz z-ca Wójta Dariusz Wojewoda.
Uroczystość wręczenia odbyła się w restauracji „Motelu Zacisze” w Piątnicy Poduchownej.
Wszystkim Jubilatom serdecznie gratulujemy, życzymy zdrowia i pomyślności w dalszym wspólnym życiu.