Reklama

18 par świętowało Złote Gody w Piątnicy [FOTO]

25/04/2026 09:10

W ostatnią niedzielę 19 kwietnia 2026 r. w Gminie Piątnica odbyła się uroczystość Złotych Godów. Jubileusz obchodziło 18 par, którym 50 rocznica ślubu minęła w 2024 r.

W intencji Jubilatów odbyła się msza święta w Kościele Przemienienia Pańskiego w Piątnicy.

Medale przybyłym Jubilatom w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył wójt Gminy Piątnica Krzysztof Ryszard Kozicki oraz z-ca Wójta Dariusz Wojewoda.

Uroczystość wręczenia odbyła się w restauracji „Motelu Zacisze” w Piątnicy Poduchownej.

Wszystkim Jubilatom serdecznie gratulujemy, życzymy zdrowia i pomyślności w dalszym wspólnym życiu.

Źródło: Gmina Piątnica Aktualizacja: 25/04/2026 09:18
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości