Reklama

20-latka trafiła do szpitala. Kierowca wymusił pierwszeństwo.

16/06/2014 12:22

20-letnia kobieta kierująca fiatem, z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Jej samochód dachował, kiedy uderzył w niego opel corsa. Kierowca opla, choć bardziej doświadczony, nie zachował wystarczającej ostrożności na drodze.

Do wypadku doszło w Kolnie. Fiat, za którego kierownicą siedziała młoda kobieta, jechał drogą główną. Nagle z drogi podporządkowanej wyjechał opel corsa. Kierujący nim 59- letni mężczyzna wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Samochody zderzyły się na tyle silnie, że fiat przewrócił się i dachował. Kierująca samochodem 20-latka, z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala.

Więcej szczęścia, jak informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, miał kierujący corsą i jego pasażer. Z wypadku wyszli bez szwanku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości