Reklama

21- letni mężczyzna ukradł piwo. Miał przy sobie narkotyki

13/03/2024 11:48

Policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mieszkaniec województwa lubelskiego, ukradł w sklepie piwo, a podczas czynności policjanci znaleźli u niego marihuanę.

Łomżyński dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów doszło do kradzieży alkoholu. Policjanci na miejscu zastali pracownika ochrony, który ujął 21-letniego mieszkańca województwa lubelskiego.

- Jak się okazało, mężczyzna pracował w Łomży. W jednym z dyskontów kupił bułki, a puszkę piwa schował do kieszeni, nie płacąc za nią. Podczas czynności policjanci znaleźli przy 21-latku niewielkie ilości narkotyków. Mężczyzna schował je pod etui swojego telefonu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Mieszkaniec województwa lubelskiego trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty. Teraz za kradzież i posiadanie narkotyków odpowie przed sądem. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości