Reklama

23-letni recydywista trafił do aresztu

12/10/2015 13:40

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Łomży, podejrzanego o to, że w okresie od lipca do października dokonał m.in. usiłowania rozboju, uszkodzenia ciała i kradzieży w warunkach recydywy. Dziś sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego łomżyńskiej komendy, dzięki intensywnej pracy, w ubiegły piątek wieczorem zatrzymali 23-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o kradzież z włamaniem do automatu wrzutowego na jednej z myjni samochodowych w Łomży. Do zdarzenia doszło na początku października. Wtedy to dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał informację, że skradziono kasetkę z pieniędzmi w kwocie około 1 tysiąca złotych.

Jak wynikało pracy łomżyńskich kryminalnych, mężczyzna podejrzany był także o inne przestępstwa, do których dochodziło od lipca do września na terenie miasta, m.in. o kradzież motoroweru wartości 3 tysięcy złotych, uszkodzenie ciała, a także usiłowanie rozboju na przechodniu, gdzie grożąc pobiciem zażądał wydania 5 tysięcy złotych. Mundurowi ustalili, że przestępstwa były popełniane w warunkach recydywy.

Reklama

23-latek usłyszał już zarzuty. Dziś sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości