W niedzielny wieczór na drodze wojewódzkiej nr 645 doszło do groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Około godziny 21:00, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Grzymał Nowogrodzkich, audi uderzyło w lewy tylny bok toyoty.
Na skutek uderzenia toyota obróciła się na mokrej nawierzchni. Za kierownicą pojazdu siedziała kobieta. Miała dużo szczęścia – mimo groźnie wyglądającego manewru nie odniosła poważniejszych obrażeń.
Sprawcą wypadku był kierowca audi na zambrowskich numerach rejestracyjnych. Jak się okazało, mężczyzna był pijany. Według naszych informacji miał w organizmie nawet 2,5 promila alkoholu.
Policjanci zatrzymali go na miejscu. Mężczyzna został zakuty w kajdanki.
Sprawą zajmuje się teraz łomżyńska policja. Wkrótce zapadną decyzje co do dalszych kroków wobec nietrzeźwego kierowcy.